Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Šolski koledar

januar 2020
ponedeljek torek sreda četrtek petek sobota nedelja
30. decembra, 2019 31. decembra, 2019 1. januarja, 2020 2. januarja, 2020 3. januarja, 2020 4. januarja, 2020 5. januarja, 2020
6. januarja, 2020 7. januarja, 2020 8. januarja, 2020 9. januarja, 2020

Cel dan: Regijsko tekmovanje za Cankarjevo priznanje

Cel dan: Regijsko tekmovanje za Cankarjevo priznanje
10. januarja, 2020 11. januarja, 2020

Cel dan: Državno tekmovanje iz astronomije

Cel dan: Državno tekmovanje iz astronomije

Cel dan: Področno tekmovanje LEGO FLL

Cel dan: Področno tekmovanje LEGO FLL
12. januarja, 2020
13. januarja, 2020

Cel dan: Smučarska ŠVN Vojsko, 6. razred

Cel dan: Smučarska ŠVN Vojsko, 6. razred
14. januarja, 2020

Cel dan: Smučarska ŠVN Vojsko, 6. razred

Cel dan: Smučarska ŠVN Vojsko, 6. razred
15. januarja, 2020

Cel dan: Smučarska ŠVN Vojsko, 6. razred

Cel dan: Smučarska ŠVN Vojsko, 6. razred

Cel dan: Območno tekmovanje iz angleščine za 9. razred, Šoštanj

Cel dan: Območno tekmovanje iz angleščine za 9. razred, Šoštanj

Cel dan: Območno tekmovanje iz angleščine za 9. razred, Šoštanj

Cel dan: Območno tekmovanje iz angleščine za 9. razred, Šoštanj
16. januarja, 2020

Cel dan: Smučarska ŠVN Vojsko, 6. razred

Cel dan: Smučarska ŠVN Vojsko, 6. razred

Cel dan: Govorilne ure

Cel dan: Govorilne ure
17. januarja, 2020

Cel dan: Smučarska ŠVN Vojsko, 6. razred

Cel dan: Smučarska ŠVN Vojsko, 6. razred
18. januarja, 2020 19. januarja, 2020
20. januarja, 2020

Cel dan: Šolsko tekmovanje iz kemije

Cel dan: Šolsko tekmovanje iz kemije
21. januarja, 2020 22. januarja, 2020 23. januarja, 2020 24. januarja, 2020

Cel dan: Bumfest (za učence izbirnih predmetov GLD in LPL)

Cel dan: Bumfest (za učence izbirnih predmetov GLD in LPL)
25. januarja, 2020

Cel dan: Regijsko tekmovanje iz TJA za 9. razred

Cel dan: Regijsko tekmovanje iz TJA za 9. razred
26. januarja, 2020
27. januarja, 2020

Cel dan: Plavalna ŠVN Murska Sobota, 4. razred

Cel dan: Plavalna ŠVN Murska Sobota, 4. razred
28. januarja, 2020

Cel dan: Plavalna ŠVN Murska Sobota, 4. razred

Cel dan: Plavalna ŠVN Murska Sobota, 4. razred
29. januarja, 2020

Cel dan: Plavalna ŠVN Murska Sobota, 4. razred

Cel dan: Plavalna ŠVN Murska Sobota, 4. razred
30. januarja, 2020

Cel dan: Plavalna ŠVN Murska Sobota, 4. razred

Cel dan: Plavalna ŠVN Murska Sobota, 4. razred
31. januarja, 2020

Cel dan: Plavalna ŠVN Murska Sobota, 4. razred

Cel dan: Plavalna ŠVN Murska Sobota, 4. razred

Cel dan: Medobčinsko tekmovanje iz košarke za 6. in 7. razred

Cel dan: Medobčinsko tekmovanje iz košarke za 6. in 7. razred

Cel dan: Medobčinsko tekmovanje v odbojki

Cel dan: Medobčinsko tekmovanje v odbojki

Cel dan: Šolsko tekmovanje iz TJA za 7. razred (rok za oddajo izdelkov)

Cel dan: Šolsko tekmovanje iz TJA za 7. razred (rok za oddajo izdelkov)
1. februarja, 2020

Cel dan: Državno tekmovanje iz razvedrilne matematike

Cel dan: Državno tekmovanje iz razvedrilne matematike
2. februarja, 2020