Jedilnik za mesec december

Oglejte si jedilnik za mesec december.

JESENSKA CICIPOHODA

Za nami sta že dva čudovita jesenska meseca, ki sta nas kar vabila, da se odpravimo raziskovat naravne lepote v bližnji okolici. Tako smo se v septembru in oktobru napotili po čudovitih poteh našega kraja ter izvedli dva cicipohoda.

GASILSKA POSTAJA v odd 5-6 let

Ker smo oktober podrobneje namenili gasilcem, je naša igralnica postala gasilska postaja ter klicni center. Uporabljali smo prava gasilska orodja, za kar se zahvaljujemo Pgd Kapli-Pondor za izposojeno opremo.

8. ZAJČKOV TEK

Letos smo v Vrtcu Tabor obeležili že 8. Zajčkov tek. Ta je bil prav poseben. Tek po ulici je zamenjal pravi zajčkov teren – gozd. Na koncu pa so vsi otroci prejeli medaljo za sodelovanje ter zaslužen sok.

Jedilnik za mesec december

Oglejte si jedilnik za mesec december.

Oglejte si starejše objave >>

POVABILO K VPISU V VRTEC TABOR za šolsko leto 2016/2017

Vpis predšolskih otrok NOVINCEV v programe za otroke od 1. do 5. leta starosti bo potekal od ponedeljka, 11. 4., do petka, 15. 4. 2016.

ZDRAVSTVENO LETOVANJE OTROK IN ŠOLARJEV NA DEBELEM RTIČU

Rdeči križ Slovenije – Območno združenje Žalec v sodelovanju z ZZZS organizira zdravstveno letovanje otrok in šolarjev v Mladinskem zdravilišču in letovišču Rdečega križa Slovenije Debeli rtič od 1. do 8. avgusta 2016.

POVABILO K VPISU V VRTEC TABOR za šolsko leto 2015/2016

Vpis predšolskih otrok NOVINCEV v programe za otroke od 1. do 5. leta starosti bo potekal od ponedeljka, 13. 4., do petka, 17. 4. 2015.

Oglejte si starejša obvestila >>