Kolesarji in Želvak

Kako smo kolesarji šibek člen v cestnem prometu so nas ozaveščali Želvak team z zgornjim letakom. Tudi otroke v vrtcu navajamo na varnost pri kolesarjenju in vožnjo s skirojem in uporabo čelade. V vrtcu imamo poganjalce, ki jih uporabljamo v telovadnici in tudi zunaj na parkirišču. Zato smo bili zelo veseli, ko nas je poklical gospod Leon Jager in nam ponudil brezplačne poganjalce in čelade, ki so bili kupljeni z izkupičkom akcije PREHITI VARNO. V tednu otroka smo pripravili pravi kolesarski poligon s klančino in medse povabili gospoda Leona. Otroci so skupaj z ravnateljico gospo Majdo Pikl in pomočnico ravnateljice gospo Mojco Brglez z veseljem prevzeli nova poganjalca in čeladi. Otroci bodo z velikim veseljem vozili poganjalca, razveselili pa smo se tudi dveh čelad. Res iskrena hvala gospodu Leonu in Želvak team-u za tako lepo darilo!

Olga Blatnik