Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Lep pozdrav v drugem tednu sklopa VRTEC DOMA.

Tudi ta teden smo strokovne delavke vrtca Vransko in Tabor za vas in vaše otroke pripravile izbor dejavnosti iz vseh področij kurikuluma, ki vam jih v teh dneh ponujamo. Predlagamo vam, da si dejavnosti pregledate ter vsaj eno ali dve izvedete z vašim otrokom. Priloženo je kar nekaj slik, ki vam bodo v pomoč ter video posnetkov, ki vas bodo razvedrili.

Zelo bi bili veseli kakšne povratne informacije z vaše strani, kakšnih fotografij, posnetka, izjave otrok in podobno. Vse to lahko pošljete na mail

vzgojiteljice.vransko@gmail.com ali

vzgojiteljice.tabor@gmail.com

Za vas  smo odprli tudi spletno učilnico na portalu e Twinning, kamor bomo nalagali dejavnosti, ki nam jih boste starši pošiljali v obliki fotografij in video posnetkov. Res bomo veseli kakršne koli informacije, kaj počnete in kako ste. Na portalu bodo tudi slike nekaterih otrok iz drugih držav, ki so se priključili našem projektu.

Naslov projekta: STAY HOME!

Pripravila:

Mojca Brglez