ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ANGLEŠČINE ZA UČENCE 9. RAZREDA

V četrtek, 14. novembra 2019, je na naši šoli potekalo Šolsko tekmovanje iz znanja angleščine za učence 9. razreda osnovnih šol. Tekmovanja se je na matični šoli udeležilo štirinajst devetošolcev.

Prvo mesto sta osvojili Manca Oštir in Nadja Žuna, tretje mesto pa Tillen Lešnik Pikl. Bronasto priznanje so osvojili Manca Oštir, Nadja Žuna, Tillen Lešnik Pikl, Monika Lesjak in Maja Pečovnik.

Manca Oštir in Nadja Žuna sta se uvrstili na območno tekmovanje, ki bo 15. januarja 2020 potekalo na Osnovni šoli Karla Destovnika-Kajuha v Šoštanju.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo!

Mojca Zavasnik

mentorica