Športni dan – atletika za 4. in 5. razred Osnovne šole Vransko-Tabor in POŠ Tabor

V petek, 18. junija 2019, je bil za učence 4. in 5. razredov Osnovne šole Vransko-Tabor in POŠ Tabor, pod vodstvom gospoda Uroša Godlerja in razrednikov, organiziran športni dan, ki je potekal na Vranskem. Učenci smo se pomerili v atletiki. Tekmovali smo v naslednjih disciplinah tek na 60 m in 600m, met žogice in žvižgača, skok v daljino in višino.

Pri tem smo se vsi zelo trudili. Izstopali smo zlasti učenci POŠ Tabor, ki smo v večini zasedli prva tri mesta. Rezultati 4. b razreda POŠ Tabor so bili naslednji: pri dečkih je 2. mesto zasedel Jan Lukman in 3. mesto Maj Jamšek. Pri deklicah je 2. mesto zasedla Mia Kreča in 3. mesto Lana Paulina Veniger.

Kljub zelo vročemu vremenu nam je bil športni dan všeč.

Učenci 4. b razreda POŠ Tabor

Foto utrinke so pripravili: Maj Jamšek, Ožbej Mlakar in Karla Kos