ŽIVLJENJE IN ZDRAVJE NI REZERVNI DEL

Javna agencija Republike Slovenije za varnost prometa je ob Dnevu spomina na žrtve prometnih nesreč, ki smo ga letos obeležili v četrtek, 14. novembra, objavila natečaj z naslovom Življenje in zdravje ni rezervni del, h kateremu je povabila vse učence osnovnih in srednjih šol, da sodelujejo s svojimi literarnimi in likovnimi izdelki ter videi.

Z naše šole sta na natečaju sodelovali devetošolki Nika Granda in Nadja Žuna. Do zaključka natečaja so prejeli 233 izdelkov iz 48 šol. Izdelki učencev so bili zelo raznoliki. Avtorji izdelkov so bili stari od 6 do 18 let.

Nadja Žuna se je s svojim literarnim delom z naslovom Tik tak uvrstila med deset najboljših, ki so po pošti prejeli različne praktične nagrade.

Iskrene čestitke!

Mojca Zavasnik, mentorica