Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

ZAJČKOV TEK

Komaj se je pričelo novo šolsko leto, že je tu tradicionalni ZAJČKOV TEK, ki je tokrat potekal v sklopu projekta »Začni mlad, tekmuj pošteno«, pod okriljem Atletske zveze Slovenije. Kot vsako leto so tudi tokrat tekli vsi otroci enote Vrtca Tabor skupaj s svojimi vzgojiteljicami, tudi najmlajši, pa čeprav so jim bile še lastne nogice v napoto. Tekli so čez drn in strn, preko korenin in blata, se izogibali vejam in štorom v gozdu…  Na cilju pa so za sodelovanje prejeli vsak svojo medaljo in sok, vsak oddelek pa je prejel priznanje Atletske zveze. Da smo si lahko potešili žejo, se moramo zahvaliti gospe Dragici Bergant iz trgovine Mlinotest v Taboru, ki nam je sponzorirala sokove za vse udeležence množičnega teka vrtčevskih otrok. Res hvala za prijaznost in podporo zdravemu načina življenja.

Pa lep pozdrav do naslednjič….

Renata Košica