Jedilnik za mesec december

Oglejte si jedilnik za mesec december.

Kulturni dan v Ljubljani

Učenci 3. c s POŠ Tabor so imeli 14. 11. 2018 KULTURNI DAN. V spremstvu razredničarke Darje Savinek so se odpeljali v Ljubljano. V Lutkovnem gledališču so doživeli zanimivo predstavo Martin Krpan, nato pa so si ogledali še center Ljubljane

Publikacija za šol. leto 2018/19

Oglejte si publikacijo za šolsko leto 2018/19.

RAP v 5. razredu

V oddelku podaljšanega bivanja petošolci v Taboru veliko časa namenimo gibanju.

Nov urnik šolske knjižnice

Oglejte si nov urnik šolske knjižnice.

ABC projekt, mednarodni projekt Erasmus +

V letošnjem letu je naša šola kot partnerska šola uspešno sodelovala pri pripravi mednarodnega projekta z naslovom ABC-pridobitev osnovnih znanj. Koordinatorica projekta je bolgarski vrtec Detska Gradina Svetulka (Shumen), v projektu pa kot partnerice sodelujejo naslednje šole: Kedainiu »Ryto« progimnazija (Kedainiai) iz Litve, Yusuf Savas Ilkokulu (Darica) iz Turčije, ICLODITERZO (Lodi) iz Italije, Comenius Schule Städt. Gem. Hauptschule Dohler strasse (Mönchengladbach) iz Nemčije ter naša šola.

Jedilnik za mesec december

Oglejte si jedilnik za mesec december.

POŽARNA VAJA NA POŠ TABOR

V četrtek, 18. oktobra 2018, je na POŠ Tabor potekala požarna vaja. Po končani evakuaciji so se učencem predstavili gasilci iz PGD Ojstriška vas - Tabor in PGD Kapla - Pondor.

Oglejte si starejše objave >>

ZDRAVSTVENO LETOVANJE OTROK IN ŠOLARJEV NA DEBELEM RTIČU

Rdeči križ Slovenije – Območno združenje Žalec v sodelovanju z ZZZS organizira zdravstveno letovanje otrok in šolarjev v Mladinskem zdravilišču in letovišču Rdečega križa Slovenije Debeli rtič od 1. do 8. avgusta 2016.

Vabimo vas na 2. skupni roditeljski sestanek 4. razredov

Vabimo vas na 2. skupni roditeljski sestanek 4. razredov, ki bo v četrtek, 8. 10. 2015, ob 17. uri v jedilnici na POŠ TABOR.

VABILO NA SKUPNI RODITELJSKI SESTANEK

Novo šolsko leto prinaša nove izzive za učence, učitelje in seveda tudi vas, starše. Da bomo tudi tokrat sodelovali z roko v roki, vas vabimo letošnji skupni roditeljski sestanek. Najprej bo potekal skupni del v jedilnici šole, kjer vam bomo predstavili novosti letošnjega šolskega leta, nato pa se boste srečali z razredniki vaših otrok in se seznanili z letnim delovnim načrtom šole. Roditeljski sestanek bo v četrtek, 10. 9. 2015, ob 18.30.

OBVESTILO O DELOVNI SOBOTI

Obveščamo vas, da bomo imeli v soboto, 23. 5. 2015, na podružnični šoli v Taboru delovno soboto. Nadomeščamo petek, 6. 2. 2015 (napovedano obilno sneženje). Šolski prevoz bo zjutraj po običajnem voznem redu, prevozi domov pa bodo organizirani eno uro prej, torej ob 13.00. Poskrbljeno bo za malico, kosila in popoldanske malice ta dan ne bo.

Obvestilo o delovni soboti

Obveščamo vas, da bomo imeli v soboto, 11. 4. 2015, delovni dan. Šolski prevoz bo zjutraj po običajnem voznem redu, prevozi domov pa bodo organizirani eno uro prej, torej ob 13.00. Poskrbljeno bo za malico, kosila in popoldanske malice ta dan ne bo.

OBVESTILO O SPREMEMBI DATUMA GOVORILNIH UR

Spoštovani starši! Obveščamo vas, da bodo zaradi objektivnih okoliščin oktobrske govorilne ure prestavljene.

VABILO NA SKUPNI RODITELJSKI SESTANEK

Novo šolsko leto prinaša nove izzive za učence, učitelje in seveda tudi vas, starše. Da bomo tudi tokrat sodelovali z roko v roki, vas vabimo letošnji skupni roditeljski sestanek. Najprej bo potekal skupni del v jedilnici šole, kjer vam bomo predstavili novosti letošnjega šolskega leta, nato pa se boste srečali z razredniki vaših otrok in se seznanili z letnim delovnim načrtom šole. Roditeljski sestanek bo v četrtek, 18. 9. 2014, ob 18.30.

Subvencioniranje šolske prehrane v šolskem letu 2014/15

Za pridobitev subvencije za šolsko prehrano mora imeti družina veljavno odločbo o otroškem dodatku. V kolikor vam trenutna odločba poteče z 31. 8. 2014, morate avgusta vložiti novo vlogo za pridobitev otroškega dodatka. Šola bo upoštevala uvrstitev v dohodkovni razred v odločbi o otroškem dodatku in na podlagi tega ustrezno znižala znesek na položnici.

Oglejte si starejša obvestila >>