Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

OBVESTILA

Povezava do spletne strani Kopije Nova, kjer se nahajajo seznami za Osnovno šolo Vransko-Tabor za nakup šolskih potrebščin preko spleta:

POVEZAVA

_______________________________________________________________________

Povezava do spletne strani Mladinske knjige, kjer se nahajajo seznami za Osnovno šolo Vransko-Tabor za nakup šolskih potrebščin preko spleta: Mladinska knjiga

Športni dan nekoliko drugače

V sredo, 22. 4. 2020, je OŠ Vransko-Tabor izvedla športni dan, ki pa je tokrat potekal popolnoma drugače.

OBJEM na osnovni šoli Vransko-Tabor

Na Osnovni šoli Vransko-Tabor smo kot implementacijska šola vključeni v petletni projekt OBJEM. V projektni skupini je vključenih 18 strokovnih delavcev celotne vertikale, svetovalne službe in vodstva.

ZLATO CANKARJEVO PRIZNANJE

Z največjim ponosom čestitamo naši učenki (genijalki z nasmehom) Nadji Žuna iz 9. b razreda, ki je osvojila ZLATO CANKARJEVO PRIZNANJE

Šola v naravi s tečajem plavanja – Murska Sobota 2020

Tudi letošnje šolsko leto smo za učence 4. razreda Osnovne šole Vransko in POŠ Tabor organizirali šolo v naravi s tečajem plavanja.

ZIMSKI POHOD UČENCEV RS

Odločitev je padla, da je tik pred počitnicami čas še za zimski športni dan. V torek, 18. 2. 2020, smo se odpravili na triurni pohod.

Oglejte si starejše objave >>