Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

PRVI SKOK V ŠOLO NA OŠ VRANSKO-TABOR

Učiteljice prvih razredov, sodelavci, učenci, hišnik in kuharice smo v zadnjem tednu avgusta napeli vse moči in pripravili vse potrebno za sprejem letošnjih prvošolcev. Ker je to za njih in njihove starše prav poseben dan, smo naročili čudovito sončno vreme, pripravili sceno, dramsko igro, program, pogostitev, darila in še kaj. Na sprejem smo povabili tudi gospo ravnateljico in gospoda župana, da sta novopečenim učencem podelila nekaj modrih misli. Prav tako sta k darilu dodala vsak svoje; ravnateljica majice in sladko pogostitev, župan pa knjigo in fotografije, katere so prejeli v naslednjih dneh. Res poseben prvi šolski dan smo jim pričarali! Vsi skupaj želimo, da otrokom skok v šolo ostane v najlepšem spominu.

Accessibility
Skip to content