Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

Festival Turizmu pomaga lastna glava

V četrtek, 7. aprila 2022, so se učenci Elija Jerman, Ajda Bogataj, Zala Krivec in Špela Kramar iz 8.a-razreda udeležili 36. festivala Turizmu pomaga lastna glava, ki je letos potekal na temo Voda in zdravilni turizem. Na festivalu je sodelovalo 76 šol. Učenci iz vse Slovenije so se predstavili v različnih Mercator centrih po Slovenij. Naša skupina se je predstavila v Mercator centru v Velenju. Na sejmu so mladi na stojnicah predstavili zamisli za nove turistične produkte povezane z vodo in zdravilnim turizmom. 

Naši učenci so predstavili svojo turistično nalogo z naslovom Z vrano Marjano po vodni učni poti, ki si jo lahko preberete na spletni strani šole. Za turistično nalogo, turistično stojnico in predstavitev na sami stojnici so učenci prejeli zlato priznanje, prav tako pa so dobili zlato priznanje za najboljšo turistično stojnico.

Učencem za uspeh čestitamo.

Mentorica Katja Brezovnik

Accessibility
Skip to content