Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

3. in 4. dan ŠVN v CŠOD Murska Sobota

3. dan ŠVN v CŠOD Murska Sobota

Tudi današnji dan je bil zelo zanimiv. Dopoldne smo plavali in se izpopolnjevali v prsnem, hrbtnem plavanju ter skoku v vodo.

Po kosilu so nam postregli okusno prekmursko gibanico, ki so jo spekle kuharice v domu. V popoldanskem času je obiskala Pomurski muzej še druga skupina in enako je prva skupina spekla perece. Sledile so športne igre na igrišču pred domom. V večernih urah pa smo se igrali zanimivo igro štrbunk, se igrali socialne igre in na koncu nam je gospa Irena povedala zanimivo pravljico o »moškecu« v prekmurščini. Več podrobnosti in dogodivščin vam bodo povedali še vaši otroci doma.

Lepo vas pozdravljamo.

Plavalna šola v naravi CŠOD Murska Sobota – 4. dan

Počasi se bliža konec našega skupnega druženja. Danes smo preživeli zelo pester dan. Dopoldne je potekalo plavanje. Po kosilu smo bili na igrišču, kjer nas je grelo toplo sonce. Nato so izdelovali rožice iz krep papirja. Zvečer pa smo imeli zaključni večer Murska Sobota ima talent. Bili smo pohvaljeni, da smo se dobro odrezali.

Accessibility