Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

37. FESTIVAL TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA

V četrtek, 30. marca 2023, je v Mercator centru v Velenju potekala ena izmed mnogih turističnih tržnic v okviru 37. festivala Turizmu pomaga lastna glava, ki jih vsako leto organizira Turistična zveza Slovenije.

Letošnji naslov festivala je bil Športna doživetja bogatijo mladinski turizem.

Na sejmu so mladi na stojnicah predstavili zamisli za nove turistične produkte povezane s športom in mladinskim turizmom. 

Našo šolo so zastopali učenci 9.a-razreda: Ajda Bogataj, Elija Jerman, Špela Kramar in Zala Krivec. Učenci so predstavili svojo turistično nalogo z naslovom Športajmo z vrano Marjano. Za turistično nalogo, turistično stojnico in predstavitev na sami stojnici so učenci prejeli zlato priznanje.

Učence v maju čaka predstavitev na zaključni tržnici, ki bo potekala 11. maja v Medvodah pri Ljubljani.

Učencem za uspeh čestitamo.

Mentorica Katja Brezovnik

Accessibility
Skip to content