Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

Dobrodelni koncert ŽU za otroški nasmeh

ROTARY KLUB Žalec v sodelovanju z občino Vransko organizira koncert z naslovom ŽAREK UPANJA ZA OTROŠKI NASMEH.

Koncert bo potekal v športni dvorani Vransko, nastopali pa bodo ansambel MLADI POLJANŠKI, ansambel GOLTE, ansambel POTEPINI, ansambel PREBRISANI MUZIKANTJE in pevci in pevke; Matjaž Mrak, Mateja Praprotnik Dolar in Valerija Šoster, Matej Zidarn in Aneja Krajnc ter otroški in mladinski pevski zbor OŠ Vransko in OŠ F. Kocbeka Gornji Grad in kot vsako leto ORKESTER SLOVENSKE POLICIJE. Za popestritev bo poskrbel Stand-up komik Dejan Ikovic-BUSHI.

Več:

https://www.mojekarte.si/si/dobrodelni-koncert-zarek-upanja-za-otroski-nasmeh/vstopnice-1175181.html

Accessibility