Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

Izobraževanje na daljavo za oddelke 8.a, b in 9.a

Spoštovani starši!

Na podlagi 2. točke prvega odstavka 104. člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 vas obveščamo, da se za čas od 1. 2. 2022 do 4. 2. 2022 za oddelek 9. a ter 8. a in b uvaja izobraževanje na daljavo, ker je potrebno organizacijo vzgojno-izobraževalnega dela prilagoditi epidemiološkim razmeram.

Vsa morebitna dodatna obvestila bodo posredovana po običajnih komunikacijskih poteh.

Z lepimi pozdravi.

Majda Pikl, ravnateljica

DELO NA DALJAVO 9.a, 8.a in b

Accessibility
Skip to content