Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

Športni dan četrtošolcev – atletika

V ponedeljek, 13. 6. 2022, smo četrtošolci matične in podružnične šole izvedli še naš zadnji športni dan v tem šolskem letu. Razredničarke Polona Vodičar, Danijela Jeršič in Simona Jan smo ob pomoči športne pedagoginje Zlatke Bukovec ter učencev 9. in 7. razreda izvedli atletski mnogoboj.

Učenci so se pomerili v petih disciplinah: teku na 300 m in na 60 m, skoku v daljino z zaletom, metu žogice in metu žvižgača. Vsi učenci so se potrudili po svojih najboljših močeh in se odlično izkazali. Najuspešnejši v vseh disciplinah skupaj so prejeli priznanja in manjše praktične nagrade.

Vsem iskrene čestitke.

Rezultati deklic:

  1. mesto: Ana Doler, 4. c
  2. mesto: Maruša Goršak, 4. c
  3. mesto: Ema Veniger, 4. c

Rezultati dečkov:

  1. mesto: Oskar Božič, 4. c
  2. mesto: Maj Jalovec Kodary, 4. c
  3. mesto: Aleks Bogataj, 4. a
Accessibility