Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

Zaključna prireditev Evropa v šoli

Tudi v letošnjem šolskem letu smo sodelovali na nacionalnem natečaju Evropa v šoli, ki ga organizira Zveza prijateljev mladine Slovenije, tokrat na temo Dobro se z dobrim vrača.

Učenci so ustvarili veliko likovnih in literarnih del, najboljša med njimi pa so bila izbrana tudi na državno raven. Na likovnem področju sta najboljši risbi ustvarila Nuša Križnik in Lovro Kramar iz 2.b z naslovom Pomoč drugim osreči tudi tebe, na literarnem področju pa je najboljšo pesem z naslovom Poplave napisala Ula Hudovernik iz  7.b.

Preberi članek …

Accessibility
Skip to content