Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

PROGRAM EKOŠOLA PODELIL NAGRADO MLADIMA POROČEVALKAMA

Učenci iz naše šole so zopet pripravili enega najboljših prispevkov za Mlade poročevalce za okolje za šolsko leto 2019/2020 v okviru programa Ekošola.

Tokrat so bile PTICE tema celostnega naravoslovnega EKO dne. Učenci ste dejavnosti v lanskem šolskem letu izvedli preko spletnih učilnic na daljavo. Iskreno čestitamo Nadji Žuna in Niki Homšak Godler, ki sta pripravili video prispevek z naslovom Ekodan: Ptice. Prav tako pohvale njuni mentorici Maji Laznik. Posnetek si lahko ogledate na spletni strani naše šole. Mladi novinarki bosta prejeli nagrado, ki jo podeljuje program Ekošola. Še enkrat čestitke in hkrati povabilo vsem učencem, da tudi v tem šolskem letu aktivno sodelujete v dejavnostih Ekošole.

Eko dan 2020

Zapisala EKO koordinatorica Nataša Pečovnik

Accessibility
Skip to content