Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

TEHNIČNI DAN na temo PUST za učence od 6. do 9. razreda

Petek, 29. 1. 2021

Jupiii, še malo in pust bo potrkal na vrata, pa čeprav bo letos nekoliko drugačen kot smo ga navajeni. Letos bo imel PUST nalogo, da z zimo prežene tudi COVID. Pri tem mu boste pomagali tudi učenci od 6. do 9. razreda.

Na TEHNIČNEM DNEVU, ki ga bomo izvedli v petek, 29. 1. 2021, boste lahko popestrili vaše maske, ki jih nosite čez usta, lahko boste izdelali obrazne maske, lahko s pomočjo staršev spečete pustne dobrote, izdelate klovna, izdelate plakat ali risbo na temo pustni običaji, …

Material, ki ga boste uporabili za izdelavo pustne maske poiščite doma (odpadna embalaža, blago, volna, reklame, kolaž papir, flomastri, barvice,…) in si ga vnaprej pripravite. V petek, 1. šolsko uro pa se lotite izdelave.

Nekaj idej boste našli v spletni učilnici na spodnji povezavi:

https://ucilnice.arnes.si/course/view.php?id=61311

Zanimive nastale izdelke fotografirajte,  in jih oddajte v spletni učilnici. Zaupate nam lahko tudi kakšen recept za pustne dobrote ali navodilo za izdelavo vašega izdelka.

Vaša učitelja TIT Zvonka Cencelj in Jože Toplak

Accessibility