Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

Teden pisanja z roko 2019: KALIGRAFSKA DELAVNICA za prostovoljce in starejše v Zavodu Svetega Rafaela na Vranskem

V okviru Tedna pisanja z roko 2019 smo s prostovoljci odšli v dom za starejše, Zavod Svetega Rafaela na Vranskem. Tam nam je gospa Lavra Končnik Perpar pokazala posebno pisavo črk, ki se je je naučila v šoli in zdaj že zelo lepo piše. Pred leti je imela v šoli kaligrafski krožek in je učence učila te posebne črke. Oskrbovancem v domu je bila pisava zelo všeč, zdela se jim je zelo posebna. Mnogi od njih je niso mogli poskusiti pisat, saj zelo težko pišejo. Mi prostovoljci smo poskusili prav vsi. Ta dan nam je bil vsem zelo zanimiv.
Lara Drolc, 6.  a

Utrinki: KALIGRAFSKA DELAVNICA za prostovoljce in starejše v Zavodu Svetega Rafaela na Vranskem
Accessibility