Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

Učna ura z zanimivim poučnim gostom

Učenci 4. a razreda Osnovne šole Vransko-Tabor smo imeli v petek, 5. 3. 2021, prav posebno učno uro. Preko videopovezave smo se družili z očetom naše sošolke Teje. Njen oče nam je pripravil zelo zanimivo, poučno, zabavno, predvsem pa drugačno učno uro.

Rešite uganko in izvedeli boste, o čem nam je govoril.

Je ne vidimo, je ne vohamo, jo pa občutimo.

Gospod Darko nas je naučil, kaj je elektrika, od kod jo dobimo. Predstavil nam je vrste elektrarn in nam na zelo razumljiv način predstavil, kako pridobivamo elektriko in kako le ta pride v naš dom.

Predstavil nam je, kako varno ravnamo z elektriko in zastavil tudi nekaj nalog.

Ob koncu smo imeli čas, da smo ga povprašali, kar nas je o elektriki še zanimalo. Vsi smo se  strinjali, da je bila ura zelo zanimiva in poučna. Gospodu Darku Kramarju se iz srca zahvaljujemo za čas, ki nam ga je namenil in za vso deljeno znanje. Bilo je izvrstno. Hvala vam.

Učenci 4. a z razredničarko Polono Vodičar

Accessibility
Skip to content