Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

Ustvarjalni krožek v POŠ Tabor

Ustvarjalci 1. in 2. razreda POŠ Tabor urimo in razvijamo ustvarjalnost, kreativnost, domišljijo, ročne spretnosti, vztrajnost in natančnost na različne načine. 

V letošnjem šolskem letu smo začeli ustvarjati v šoli (sovice iz tulcev, ustvarjanje iz jesenskega listja), zimsko ustvarjanje je potekalo doma (praznični pogrinjek in zlaganje prtičkov, izdelava snežakov iz nogavic, izdelava božično-novoletnih voščilnic ter polarnega medveda iz papirja, steklene snežne krogle), spomladi pa ponovno ustvarjamo po razredih (slikanje cvetočega drevesa z vatiranimi palčkami in pihanje barve s slamico, izdelava šopka iz papirja za dan žena …).

Na dan Zemlje smo ob pogovoru o tem, kaj lahko naredimo za naš planet, ustvarili zadovoljno, nasmejano Zemljo. V galeriji si oglejte naše umetnine.

Mentorica krožka: Anita Zupanc

Accessibility
Skip to content