Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

Razširjeni program: Od igranja do pisanja

V letošnjem šolskem letu so v interesno dejavnost Od igranja do pisanja vključeni učenci od 1. do 3. razreda POŠ Tabor. Preko igranja postopno razvijamo grafomotorične sposobnosti kot osnovo za pisanje, spoznavamo števila in oblike, razvijamo logično mišljenje in sposobnost opazovanja, natančnost, slušno in vidno pozornost.

Vse to delamo preko igre, gibanja, vaj vidnega in slušnega razločevanja, pozornosti, spomina, branja in pisanja. Beremo slikopise, rešujemo križanje, rišemo z obema rokama hkrati. Oglejte si, kako potekajo naše dejavnosti.

Mentorica dejavnosti: Anita Zupanc

Accessibility
Skip to content