Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

SVETOVNI DAN ZDRAVJA

Dragi prijatelji dobrega počutja,

pred nami je 29. september  – svetovni dan srca, ki ga bomo na naši šoli posvetili promociji gibanja za zdravo srce.

Starši, opomnite svoje otroke, kako pomembno je zdravo življenje in kako pomembno je ohraniti srce zdravo. Pod pojmom zdravo življenje pomeni, da v življenju počnemo vse tiste reči, ki so dobre za srce.

Tudi učiteljice in učitelji bomo v okviru projekta FIT4KID izvedli dan srca v času pouka. Z učenci se bomo pogovarjali o tem, kako je gibanje pomembno za zdravo srce. Skupaj bomo izvajali razne gibalne igre in likovno ustvarjali na temo o tem ter se pogovarjali o zdravem načinu življenja.

Potrudimo se in zagotovimo svojemu srcu, da opravi svoje delo.
Delo življenja.

Fitkoordinatorka: Lejla Jahjefendić

Accessibility
Skip to content