Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

Obiskala sta nas Rena in Blu

Danes, 4. 10. 2021, smo imeli obisk štirinožcev. Na eni delavnici smo izdelovali igrala za mucke in šnofke. Ko smo končali, smo se igrali z Blujem. Šli smo na sprehod. Nato je prišla gospa Katjuša, ki nam je povedala, kako skrbiš za kužka. Prvič psu ne zateguj ovratnice. Drugič, če je pes privezan, se mu ne približuj. Tretjič, če kaj voha, ga ne vleči. Pogledali smo živolovko. Gospa Katjuša nam je pokazala, kako deluje. Bilo je super.

Miha Završnik, 4.b

Danes, 4. 10. 2021, sta nas obiskala Rena in Blu. Najprej je prišel Blu, ki je bil črn.

Rene, Enej, Miha, Ajda, Jerca, Bor in jaz smo delali igrišče za muce. Ostali so delali iz odeje in predpražnika šnofke, da je kužek noter iskal brikete, in jih je našel. Potem je trikrat lulal in enkrat kakal. Gospe je bilo ime Špela.

Nato je prišla Rena in gospa, ki ji je bilo ime Katjuša. Povedala nam je veliko stvari. Ena stvar je, da kužki ugriznejo, ker jih je strah in, da kadar kuža je , ga ne božamo. Pokazala nam je, kako ujamejo mačke. Potem pa kakšna je bila Rena, ko je bila majhna. Tudi zavrtela se je in naredila preval. In smo ti začeli pisati.

Manca Brvar, 4. b

Objava: Mirjana Kelavić

Accessibility
Skip to content