Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

REGIJSKI OTROŠKI PARLAMENT

V petek, 18. 3. 2022, je od 9. do 12. ure potekal regijski otroški parlament, katerega sta se udeležila tudi naša dva učenca; Vanja Šlogar iz 6.b in Matevž Kovačič iz 8.c. Na dogodku je sodelovalo 23 šol Zgornje Savinjske, Spodnje Savinjske in Šaleške doline. Parlament je koordinirala in moderirala novinarka Jasmina Felicijan. Vsi otroci so imeli možnost argumentirati svoje mnenje in na glas razmišljati.

Z veseljem želimo sporočiti lepo novico. Naš učenec, Matevž Kovačič, je bil izmed 46 parlamentarcev izvoljen za predstavnika Spodnje Savinjske doline na nacionalnem otroškem parlamentu. 11. aprila 2022 se bo tako udeležil slavnostnega dogodka v čisto pravem parlamentu v Ljubljani.

Iskrene čestitke!

Mentorica Darja Korpnik

Accessibility
Skip to content