Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

Turistična naloga za 36. festival Turizmu pomaga lastna glava

Člani turističnega krožka se zavedamo, kako zelo so pomembni vodni viri. Nudijo nam možnost preživetja, a tudi veselja in zabave. Ob tem pa se zavedamo, da so tudi zelo ogroženi. Cilj naloge je bil oblikovati turistični produkt, ki bo povezoval vodne vire z različnimi dejavnostmi, obenem pa ozaveščal o pomembnosti ohranjanja čistih vodnih virov.

V prilogi si lahko preberete turistično nalogo, ki smo jo pri turističnem krožku napisali Elija Jerman, Ajda Bogataj, Špela Kramar in Zala Krivec iz 8.a-razreda z mentorico Katjo Brezovnik. Z njo bomo sodelovali na Festivalu Turizmu pomaga lastna glava. Letošnja tema je Voda in vodni turizem. Mi smo v ta namen nalogi dali naslov Z Vrano Marjano po vodni učni poti.

Turistična naloga za 36. festival Turizmu pomaga lastna glava

Accessibility
Skip to content