Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

Literarni in likovni natečaj Skupaj se imamo dobro

Vabimo vas k ustvarjanju v okviru našega tradicionalnega literarnega in likovnega natečaja na temo Tedna otroka. Letošnji naslov je Skupaj se imamo dobro. Ustvarjanje bo trajalo do 15. februarja 2023.

Svoje prispevke lahko naslovite tudi po svoje, vendar v povezavi s temo skupnega preživljanja časa. Predloge so podali člani šolske skupnosti. Potrudite se, da  bodo vaša dela izvirna, zato jih ustvarjajte sami in v svojem prostem času.
Prispevke oddajte do 15. februarja:
– na razredni stopnji razrednikom,
– na predmetni stopnji učiteljicam slovenščine (literarne prispevke) in likovnega pouka
(likovne prispevke).

Vse podrobnosti so zapisane v priponkah:

Literarni in likovni natečaj Skupaj se imamo dobro

Kako izdelamo dober logotip

Accessibility