Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

MEDNARODNO SODELOVANJE V PROJEKTU CHANGE YOUR ROLE

Osnovna šola Vransko-Tabor je ena izmed udeleženk v mednarodnem Erasmus+ projektu: Change your role (Spremeni svojo vlogo), ki ga v Sloveniji izvajamo v sklopu programa Mladi poročevalci za okolje (MPO). V projektu sodelujejo partnerske organizacije iz treh držav: Slovenije, Romunije (program IMPACT) in Češke (metode Placed-Based Learning).

Glavni namen projekta je, da mlade na osnovi participatornih metod spodbujamo k aktivnemu državljanstvu (predvsem na področju trajnostnega razvoja).

Mladi poročevalci za okolje iz naše šole so aktivnosti drugih dveh metodologij (IMPACT in Place-Based Learning) povezali in izvedli tako, da sta bila rezultata testiranja teh aktivnosti prispevka za Mlade poročevalce. 

Poročevalci smo devetošolci Nika Homšak Godler, Tajda Pikel, Luka Poljanšek, Zoja Šoštar, Nataša Semprimožnik, menotrica pa Maja Laznik.

Oglejte si naša dva prispevka!

VISIONING – WEARING PINK SUNGLASSES

COMMUNITY MAPPING SUBTITLES

Vrasnko, januar 2021

Accessibility
Skip to content