Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

Šola v naravi malo drugače – TEHNIŠKI DAN (Vrvi in vozli /Ognji in ognjišča)

Danes smo v okviru šole v naravi izvedli drugi dan dejavnosti – TEHNIŠKI DAN. Z učiteljem Rajkom iz CŠOD-ja smo se učili, katere vrste vozlov poznamo in čemu so namenjeni. Naučili smo se zavezati 4 vozle: kavbojskega, osmico, bičevega in ambulantnega. Kar dobro nam je šlo.

Nato smo izvedeli še nekaj novega o ognjiščih, kako ogenj nastane in kako postavimo dobro ognjišče. Dobili smo navodila za delo na terenu ter odšli na Gorico. Razdelili smo se v tri skupine in pričeli z delom. Ko smo prišli nazaj v šolo, smo z učiteljem Rajkom in Dušanom pogledali naša ognjiča. Bili smo pohvaljeni!

Dan je bil zanimiv in pester. Več o tem si lahko ogledate na fotografijah.

Accessibility
Skip to content