Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

MLADI ČEBELARJI NA OBISKU PRI 3D KRANJICI

Na Osnovni šoli Vransko-Tabor v šolskem letu 2021-2022 v čebelarski dejavnosti sodelujejo učenci v treh skupinah; drugošolci, tretješolci in skupina starejših učencev. Slednji že več let spremljajo šolski čebelnjak in se učijo čebelarjenja.

Z našimi mlajšimi učenci smo se pred krompirjevimi počitnicami odpravili v Brdo pri Lukovici, kjer je Čebelarski center Sloveniji in ima sedež Čebelarska zveza Slovenije. Tam so nam omogočili voden ogled njihove čebelarske poti, čebelnjakov in predstavili novo atrakcijo – 3D KRANJICO, za kar se jim zahvaljujemo. Prav tako se zahvaljujemo šoli in ČD Vransko za prevoz. Več si lahko ogledate na risbah in fotografijah v galeriji, hkrati pa vas vabimo v Lukovico na ogled te ogromne interaktivne čebele, ki ponuja zanimiva dejstva o svojem življenju.

Nataša Pečovnik

Accessibility
Skip to content