Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

V MEDVODAH JE POTEKALA ZAKLJUČNA TRŽNICA FESTIVALA TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA

Na tržnici v Medvodah je bilo v četrtek, 26. maja zelo živahno, saj je potekala zaključna tržnica vseslovenskega osnovnošolskega festivala Turizmu pomaga lastna glava. Na njej so se predstavili dobitniki zlatih priznanj, ki jih je strokovna komisija podelila na osmih predhodnih tržnicah. Na ogled je bila ustvarjalnost iz kar 26. slovenskih osnovnih šol. Na tržnici so sodelovali tudi učenci naše šole Ajda Bogataj, Elija Jerman, Zala Krivec in Špela Kramar, saj so na regijski tržnici osvojili zlato priznanje.

Mladi so predstavili ideje za nove dogodivščine ob/na vodi s poudarjeno zdravilno noto, kar so pred tem raziskovali tudi v turističnih nalogah. Vse ekipe so bile nagrajene z nagradami, ki so jih prispevala turistična društva ter turistični ponudniki iz vse Slovenije. Petčlanska strokovna pa je podelila še komisija je podelila še 16 posebnih zlatih priznanj, kot npr. za najbolj izvirno vabilo na tržnico, najboljšega promotorja, najboljšo kostumografijo in podobno.

Učenci so na tržnici uživali, se družili z vrstniki in plesali.

Mentorica Katja Brezovnik

Accessibility