Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

REZULTATI ZBIRALNE AKCIJE ODPADNEGA PAPIRJA

V šolskem letu 2021-2022 sta na Osnovni šoli Vransko-Tabor v okviru programa EKOŠOLA potekali dve zbiralni akciji. Oktobra je bilo zbranega 2633 kg odpadnega papirja, aprila pa 3250 kg. Skupaj smo tako v celem šolskem letu zbrali skoraj 6 ton odpadnega papirja.

Na šoli so se pri zbiranju najbolj potrudili sedmošolci in si s prvim mestom prislužili sladko nagrado. Drugo mesto so dosegli učenci 4. b razreda, tretji pa so bili učenci 5. a razreda. Vsem iskrene čestitke, prav tako pa zahvala vsem učencem in njihovim staršem za vestno sodelovanje pri zbiranju odpadnega papirja ter prispevanju k boljšemu ravnanju z odpadki.

Rezultati zbiralne akcije

Accessibility