Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

Literarni in likovni natečaj Razigran uživaj dan

LITERARNI PRISPEVKI so lahko resnične ali izmišljene zgodbe, razmišljanja, pesmi, scenariji za kratke dramske prizore. V njih predstavite svoje misli, ideje in svojo domišljijo, pri pisanju ne posnemajte drugih. Uporabljajte bogato besedišče in se vprašajte, kaj želite s svojim delom sporočiti bralcem. Besedila naj bodo natipkana v urejevalniku besedil Word v pisavi Arial, velikost 12, brez dodatnega oblikovanja.

Vaši LIKOVNI IZDELKI so lahko ilustracije, slike, grafike ali računalniške grafike. Risbe naj bodo jasne in natančne. Delo je lahko tudi abstraktno, če prikazuje čustva in občutke. Barve naj bodo dobro vidne, z barvicami ali voščenkami rišite in slikajte z močnim pritiskom. Dela naj ne bodo v obliki stripov ali križank, ne uporabljajte šablonskih oblik (sonček v kotu risbe, ptice v obliki števila 3, trikotna smreka, okrogla krošnja drevesa, matematični človečki, emojiji …). Velikost dela naj bo največ A3.

Razpisujemo tudi natečaj za najboljši LOGOTIP na temo IGRA IN RAZIGRANOST.

Accessibility
Skip to content