Osnovna šola Vransko-Tabor

"Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika." (Kitajski pregovor)

Vransko 23

3305 Vransko

03 703 23 70

Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (Kitajski pregovor)

MLAJŠI UČENCI V LUTKOVNEM GLEDALIŠČU

V sredo, 23. 3. 2022, so imeli učenci 1. triade Osnovne šole Vransko – Tabor kulturni dan. Odpeljali so se v Lutkovno gledališče Ljubljana na ogled predstave Čarovnik iz Oza.  To je zgodba o nenavadnem potovanju po deželi Oz, na katerem glavna junakinja Doroteja spozna tri prijatelje, ki se ji pridružijo v iskanju vsevednega, vsevidnega in vsemogočnega čarovnika Oza. Učenci so z zanimanjem spremljali predstavo. Navdušeni so bili nad igralci in sceno. Po predstavi so odšli na krajši sprehod po našem glavnem mestu. Domov so se vrnili obogateni s čudovito izkušnjo.

Accessibility
Skip to content